باز کردن درب پراید

بی شک برای شما هم پیش آمده است که کلید خود را روی ماشین جا بگذارید و این مقاله را می خوانید تا راحی پیدا کنید.

یا سوئیچ شما روی قفل ماشین مانده و دربهای ماشین خود به خود قفل شده و شما نیز به ضرورت نیاز به راهی دارید تا درب ماشین را باز کنید.

در چنین مواقعی افراد باعث دلهره شده و اظطراب شدیدی وجودشان را در بر می گیزد.

باید به شما بگویم که نگران نباشید و کافیست این مقاله را تا انتها بخوانید تا بهترین راه حل ها را به شما نشان دهیم.

قفل تمام خودروها متفاوت می باشد و این موضوع باعث شده تا کلید هر ماشینی مختص همان ماشین باشد.

ترفند باز کردن در ماشین پراید در صورت جا ماندن کلید در خودرو

اگر دزدگیر شما نیز در ماشین بهمراه سوئیچ جا مانده است کار شما دشوار شده و باید به دقت به مطلب توجه کنید.

باز کردن درب پراید

باز کردن درب پراید با بند گفش

یکی از راههای عجیب و اما ساده باز کردن درب ماشین با بند کفش می باشد که باید با بند کفش یک حلقه درست کنید و طوری حلقه را ایجاد کنید که دو طرف بند سفت شده و گره ای بزنید که به راحتی باز نشود.

از لابه لای درب عقب و جلو حلقه را به داخل سمت قفل حل دهید داخل بین دو درب ماشین و قفل را بالا بکشید.

اگر فاصله ای بین دو درب نباشد راهی برای رد کردن حلقه ندارید و باید از سمت شیشه لاستیک پنجره را جدا کنید تا فاصله بین شیشه پنجره و لبه درب را بتوانید ببینید و حال کافی است حلقه بند کش را از بین فاصله به قفل درب برسانید و آن را به سمت بالا بکشید.

باز کردن درب پراید با یک میله نازک

کافیست از سمت درب عقب بالای دستگیره یا درب بازکن ماشین از قسمت بالای دستگیره به دقت نگاه کنید که یک سوراخ کوچکی دارد و میله ای انتخاب کنید که از آنجا رد شود.

کافیست شما میله یا تیغه ای به همان اندازی را بصورت 45درجه به سمت پاین در آن قسمت وارد کنید تا درب عقب ماشین برای شما باز شود.

دقت کنید شما برای افزایش امنیت پراید خود میتوانید ماشین را پیش یک متخصص ببرید تا دربهای ماشین شما را ضد سرقت کند و این موارد برای شما مشکل ساز نشده و ماشین شما به سرقت نرود.

باز کردن درب پراید با سیم مفتولی

اگر زمانی کلیدتان را داخل پراید خودتان جا گذاشتید و حواستان نبود و درها را قفل کردید نیازی نیست نگران نباشید.

با استفاده از یک سیم مفتول یا چیزی مشابه آن می توانید با استفاده از یک سیم چین به اندازه یک متر بریده و سعی کنید سیم مفتول شما صاف باشد تا در حین انتقال از طریق درزهای خودرو کارتان راحتتر انجام شود.

طرفی از سیم را خم کرده و ال شکل کنید و کناره های خمیدگی را صاف کنید تا براحتی وارد خودرو شما شود.

انتهای آنها را می توانید به شکل قلاب درآورید تا شاسی قفل را براحتی بیرون بکشید.

بعد از سمت قلابی شکل یا دایره ای شده ای که درست کردید از درز بالای شیشه ماشین به داخل هدایت کنید و به سمت شاسی قفل درب هدایت کنید و سعی کنید تا شاسی را به سمت بیرون بکشید.

اگر نتوانستید بهتر می باشد با کارشناسان کلید نشان تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن در محل شما حاضر شده و با بررسی مدارک شناسایی شما مشکل شما را حل کنند.

ما در کلید نشان برای خدمات کلید سازی و قفل سازی در تمام نقاط تهران بصورت سیار و شبانه روزی بصورت کلید سازی سیار و شبانه روزی شمال تهران, کلید سازی سیار و شبانه روزی غرب تهران, کلید سازی سیار و شبانه روزی شرق تهران, کلید سازی سیار و شبانه روزی جنوب تهران در تمام محله ها، کوچه ها, خیابانها و هر جای تهران که باشید خدمات ارائه می دهیم و کافیست شما ما را با نام کلید نشان یا کلید سازی سیار و شبانه روزی جستجو کنید و براحتی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonبرای تماس اینجا کلیک کنید