باز کردن درب پژو 206

بازکردن درب پژو 206 یکی از دغدغه های افرادی است که این مدل از اتومبیل را دارند و در یک اشتباه کوچک سوئیچ و کلید را گم کرده و یا در داخل اتومبیل جا می گذارند.

در برخی از مواقع دسترسی به کلید ساز دشوار است و همین امر باعث می شود تا شخص از روش های غیر اصولی و امتحان نشده برای باز کردن درب اقدام نماید. در این صورت ممکن است آسیب جدی به قفل و درب اتومبیل وارد شود.

در این مقاله قصد داریم به چگونگی باز کردن درب اتومبیل 206 در مواقع ضروری بپردازیم. اگر شما به کلید ساز دسترسی ندارید می توانید از این روش برای باز کردن استفاده کنید.

باز کردن درب پژو 206

روش باز کردن درب پژو 206 با کمک طناب ( بند کفش)

یکی از روش های ساده و همیشه در دسترس، باز کردن درب پژو 206 با کمک طناب نازک است. اگر شما به طناب دسترسی نداشته باشید به راحتی با کمک یک بند کفش دو متری و محکم می توانید فرایند زیر را به صورت دقیق انجام دهید.

لازم است اشاره کنیم که برای موفقیت در باز کردن درب حتما تمام مراحل را به صورت دقیق و به ترتیب پیش بروید.

  • در وسط طناب ( بند کفش) گره ای محکم ایجاد کنید که باز نشود.

لازم است طناب و یند کفش شما حالت سر داشته و به راحتی لیز بخورد.

  • از قسمت وسط طناب یک دایره ایجاد کرده و یکی از دو سر طناب را از داخل دایره عبور دهید. شما با کشیدن سر طناب می توانید این دایره را بزرگتر و یا کوچکتر کنید.
  • هم اکنون باید در بین درب و بدنه اتومبیل فاصله ایجاد شود. این فاصله را با کمک یک شخص دیگر نیز می توانید ایجاد کنید. سپس گره ایجاد شده را از قسمت بالا ( می توانید از گوشه اتومبیل نیز اقدام کنید.) به داخل هدایت کنید.
  • بعد از ورود گره به داخل اتومبیل، هم اکنون شما با کمک حرکات دست، می توانید گره ایجاد شده را به سمت قفل اتومبیل هدایت کنید.
  • وقتی که گره بر روی قفل قرار گرفت، با کشیدن سر طناب( بند کفش) دایره را کمتر کرده و با یک حرکت قفل را باز کنید.

این کار شاید چند دقیقه و یا چند ساعت به طول انجامد ولی برای کسانی که دسترسی به کلید ساز ندارند و یا اینکه می خواهند هزینه ای را برای کلید ساز ندهند بهترین روش است.

باید در این حین دقت کنید که فشار زیادی به درب اتومبیل وارد نشود و همچنین طنابی را انتخاب کنید که بتوان به راحتی از فاصله ایجاد شده عبور داد.

روش دوم استفاده از مفتول برای باز کردن درب خودرو

این روزها استفاده از فلز و مفتول برای کسانی که برای دزدی اتومبیل اقدام می کنند بسیار اوج گرفته است و به سختی می توان از این روش برای باز کردن درب اتومبیل استفاده کرد. چرا که سازندگان اتومبیل سعی کرده اند تا با تغییر نوع ساختار مانع از عبور فلز به داخل اتومبیل شوند.

ولی با این حال اگر در شرایط خاصی گیر افتادید می توانید از یک سیم بزرگ و مفتول استفاده کنید. سیم و فلزی که استفاده می کنید حتما باید صاف باشد و بتوان در انتهای آن گره ای ایجاد نمود.

سپس دایره ایجاد شده را از طریق ستون اهرم و یا لاستیک بلندی به سمت داخل هدایت کنید. برای اینکه سیم و فلز شما به داخل اتومبیل وارد شود باید از این دو بخش عبور نماید.

در این مرحله، اهرم بین درب و شیشه را نگه دارید و مفتول را به سمت قفل هدایت کنید. وقتی که دایره ی ای که ساخته اید بر روی قفل قرار رفت اقدام به کشیدن آن کرده و سپس درب را باز کنید.

بهترین روش باز کردن درب اتومبیل 206

در کنار این روش هایی که بیان شد، بهترین روش برای باز کردن درب ماشین 206 کمک گرفتن از یک متخصص است. هر یک از این روش ها بدون تجربه می تواند به وسیله شما آسیب وارد کند. پس سعی کنید بدون تجربه وارد عمل نشوید.

هم اکنون کلید ساز های سیار و شبانه روزی برای دسترسی همگان در بخش های مختلف استان تهران فعالیت می کنند که تنها با یک تماس قادر هستید درخواست خود را به اطلاع آن ها برسانید.

همچنین در صورتی که شماره تماسی در دسترس ندارید می توانید به وب سایت اینترنتی مراجعه کرده و درخواست خود را به صورت فوری ثبت کنید.

در واقع باز کردن درب اتومبیل یک کار کاملا تخصصی بوده و به هیچ عنوان نباید به صورت شخصی و انفرادی وارد عمل شوید. شما می توانید از طریق کلید سازی …. اقدام کنید. این مرکز هزینه های کمی را برای خدمات خود تعیین کرده است که برای شما و کسانی که نگران پرداخت هزینه های زیاد هستند انتخاب درستی می باشد.

کلید سازی سیار و شبانه روزی شهران

حرف آخر

باز کردن درب هر گونه اتومبیل بدون داشتن تخصص یک کار اشتباه محسوب می شود و شما باید سعی کنید برای انجام هر کاری آن را به متخصص بسپارید.

توجه داشته باشید که حفظ وسیله نقلیه به دلیل گران بودن قطعات اهمیت ویژه ای دارد. پس بهترین راه برای باز کردن درب ماشین 206 درخواست کمک از متخصص و یک کلید ساز با تجربه است.

کلید نشان با عنوان کلید سازی سیار و شبانه روزی در تمام نقاط تهران یعنی چهار جهت اصلی تهران بصورت کلید سازی شبانه روزی شمال تهران، کلید سازی شبانه روزی غرب تهران، کلید سازی شبانه روزی شرق تهران، کلید سازی شبانه روزی جنوب تهران آماده ارائه خدمات بصورت تخصصی و حرفه ای در سریعترین زمان ممکن و با کمترین قیمت آماده ارائه خدمات می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonبرای تماس اینجا کلیک کنید