کلید سازی و قفل سازی سیار توانیر

کلید سازی سیار کلید سازی سیار توانیر در تمام نقاط این محله آماده اعزام قفل ساز و کلید ساز با تجهیزات پیشرفته و کاملا حرفه ای می باشد تا در سریعترین زمان ممکن و با بهترین قیمت برای جلب رضایت شما عزیزان در محله توانیر و اطراف محله توانیر آماده ارائه خدمات می باشد.

برای اعزام کلید ساز و قفل ساز متخصص با شماره 09331332053 تماس بگیرید تا در کمترین زمان کلید ساز ما در محل شما حاضر شود.

نیروهای متخصص ما در کلید نشان بصورت سیار در تمام ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان ساکن در اطراف کلید سازی سیار توانیر می باشند.

کلید سازی سیار کلید سازی سیار توانیر

09331332053

کلید نشان تمام خدماتی که در این مطلب ذکر کرده ایم با بصورت سیار فراهم کرده و در کمترین زمان و بصورت سریع مشکلات شما و نیاز شما را رفع خواهد کرد و تمام این خدمات و سرویس ها در محل شما انجام می شود.

برای دریافت اطلاعات و دریافت خدمات تخصصی و سریع کلید نشان با کلید سازی سیار کلید سازی سیار توانیر کافی است تا با متخصصین ما در کلید نشان تماس بگیرید.

تمامی خدمات ما توسط متخصصین ما بصورت کاملا پیشرفته و حرفه ای با دستگاههای تخصصی حتی در روزهای تعطیل نیز انجام می شود.

کلید سازی سیار توانیر

لیست خدمات کلید سازی سیار کلید سازی سیار توانیر :

  • باز کردن قفل انواع درب اماکن و درب منازل شامل قفل درب های ضد سرقت , قفل های حرفه ای, چوبی , محوطه و انبار ها و …
  • باز کردن درب انواع اتومبیل و سوییچ انواع خودرو , قفل فرمان , پدال و سایر …
  • رگلاژ انواع درب ضد سرقت و تعمیر درب ضد سرقت
  • رگلاژ درب انواع خودروهای ایرانی و خارجی
  • باز کردن انواع قفل کتابی و آویز
  • باز کردن انواع گاوصندوق خانگی و شرکتی و …
  • تعویض مغزی همه سایز ها و همه درب ها
  • ساخت و تعمیر انواع ریموت شامل ریموت درب پارکینگ , اتومبیل , مغازه و …
  • باز کردن درب همه ماشین های سواری و سنگین
  • ساخت انواع کلیدهای کامپیوتری و کددار برای انواع مدل های اتومبیل

کلید سازی سیار و شبانه روزی شهران

قفل سازی سیار کلید سازی سیار توانیر

محله توانیر تهران یکی از محله‌های منطقه ۶ تهران است. محله توانیر تهران از جمله محله‌هایی است که بیشتر آن را با نام شرکت توانیر و خیابان توانیر می‌شناسند.

خیابان توانیر مشهورترین خیابان این محله است که در حال حاضر تغییر نام داده و اسم جدید خیابان توانیر امروزه به نام خیابان عباسپور نامگذاری شده است.

میدان توانیر هم که مشهورترین میدان این محله است، به همان ترتیب با نام میدان عباسپور شناخته می‌شود. خیابان توانیر و محله توانیر را می‌توان از مشهورترین محله‌های منطقه ۶ تهران نام برد.

وجود دسترسی‌های بسیار مناسب و امکانات به روز شهری از خصوصیات این محله مشهور در تهران است. در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به امکانات و شرایط زندگی در محله توانیر داشته باشیم و شما را با این محله آشنا کنیم.

توانیر در گذشته جزء اراضی یوسف آباد و تحت تملک میرزا یوسف آشتیانی بود. این منطقه در زمان پهلوی با احداث خیابان ولیعصر و میدان ونک توسعه خود را آغاز کرد. تاریخچه توانیر تهران به زمان ورود موتور برقی ۱۱۰ ولت برای تولید جریان برق در ایران در سال ۱۲۷۹ باز می‌گردد. موتور برق وارداتی به ایران سال‌ها در حرم امام رضا (ع) مورد استفاده قرار گرفت.

پس از ان بود که موتور برقی بزرگتر با نیروی ۱۲ اسب بخار وارد کشور شد و با ورود این موتور برق بزرگ، اولین جرقه برای احداث کارخانه برقی بزرگ در ایران‌زده شد.

اولین کارخانه تولید برق در ایران، توسط حسین آقا‌امین الضرب ر ایران احداث شد و با گسترش استفاده بیشتر از برق، شهرداری تهران اداره‌ای را به عنوان اداره روشنایی به شهرداری اضافه کرد و از آن زمان به بعد بود که شهرداری تهران متولی تولید برق شهر تهران شد.

پس از این اتفاقات بود که شرکتی بزرگتر به نام شرکت توانیر در کشور با هدف تولید و انتقال برق به خانه‌های مردم تشکیل شد. اراضی یوسف آباد به دلیل مجاورت با خیابان ولیعصر مکان مناسبی برای استقرار شرکت توانیر بود و شرکت توانیر در همان سال‌ها در این اراضی کار خود را آغاز کرد. شرکت توانیر با استقرار در محله توانیر نام آن را تغییر داد و محله‌ای جدید به نام محله توانیر در این منطقه شکل گرفت.

در ۷ تیر سال ۱۳۶۰ و در جریان انفجار دفتر نخست وزیری در تهران، جمعی از اعضای حزب جمهوری اسلامی به همراه شهید محمد علی رجایی در این اقدام تروریستی به شهادت رسیدند.

حسن عباسپور تهرانی فر در آن زمان در مقام وزیر نیروی جمهوری اسلامی ایران بود که او نیز در این حادثه به شهادت رسید. پس از شهادت حسن عباسپور تهرانی فر، خیابان و میدان توانیر به یاد‌ایشان، خیابان عباسپور و میدان عباسپور نامگذاری شدند که این نام‌ها تا امروز نیز بر روی این معابر باقی مانده است.

محله توانیر از طریق بزرگراه همت و بزرگراه سردار سلیمانی (بزرگراه رسالت) دارای دسترسی مستقیم بوده و همچنین به دلیل قرار داشتن در مجاورت خیابان ولیعصر، محله‌ای خوش مسیر تلقی می‌شود.

بیشترین ورودی‌ها به محله توانیر از بزرگراه همت و خیابان ولیعصر صورت می‌گیرد. این محله در جنوب میدان ونک و در شمال پارک ساعی قرار دارد.

کلید نشان با عنوان کلید سازی سیار و شبانه روزی در تمام نقاط تهران یعنی چهار جهت اصلی تهران بصورت کلید سازی سیار شمال تهران، کلید سازی سیار غرب تهران، کلید سازی سیار شرق تهران، کلید سازی سیار جنوب تهران آماده ارائه خدمات بصورت تخصصی و حرفه ای در سریعترین زمان ممکن و با کمترین قیمت آماده ارائه خدمات می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonبرای تماس اینجا کلیک کنید