کلید سازی سیار شهرآرا

کلید سازی سیار شهرآرا در تمام نقاط این محله آماده اعزام قفل ساز و کلید ساز با تجهیزات پیشرفته و کاملا حرفه ای می باشد تا در سریعترین زمان ممکن و با بهترین قیمت برای جلب رضایت شما عزیزان در محله شهرآرا و مناطق اطراف شهرآرا آماده ارائه خدمات می باشد.

برای اعزام کلید ساز و قفل ساز متخصص با شماره 09331332053 تماس بگیرید تا در کمترین زمان کلید ساز ما در محل شما حاضر شود.

نیروهای متخصص ما در کلید نشان بصورت سیار در تمام ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان ساکن در محله شهرآرا می باشند.

کلید سازی سیار شهرآرا

09331332053

کلید نشان تمام خدماتی که در این مطلب ذکر کرده ایم با بصورت سیار فراهم کرده و در کمترین زمان و بصورت سریع مشکلات شما و نیاز شما را رفع خواهد کرد و تمام این خدمات و سرویس ها در محل شما انجام می شود.

برای دریافت اطلاعات و دریافت خدمات تخصصی و سریع کلید نشان با کلید سازی سیار شهرآرا کافی است تا با متخصصین ما در کلید نشان تماس بگیرید.

تمامی خدمات ما توسط متخصصین ما بصورت کاملا پیشرفته و حرفه ای با دستگاههای تخصصی حتی در روزهای تعطیل نیز انجام می شود.

کلید سازی سیار شهرآرا

لیست خدمات کلید سازی سیار شهرآرا :

  • باز کردن قفل انواع درب اماکن و درب منازل شامل قفل درب های ضد سرقت , قفل های حرفه ای, چوبی , محوطه و انبار ها و …
  • باز کردن درب انواع اتومبیل و سوییچ انواع خودرو , قفل فرمان , پدال و سایر …
  • رگلاژ انواع درب ضد سرقت و تعمیر درب ضد سرقت
  • رگلاژ درب انواع خودروهای ایرانی و خارجی
  • باز کردن انواع قفل کتابی و آویز
  • باز کردن انواع گاوصندوق خانگی و شرکتی و …
  • تعویض مغزی همه سایز ها و همه درب ها
  • ساخت و تعمیر انواع ریموت شامل ریموت درب پارکینگ , اتومبیل , مغازه و …
  • باز کردن درب همه ماشین های سواری و سنگین
  • ساخت انواع کلیدهای کامپیوتری و کددار برای انواع مدل های اتومبیل

کلید سازی سیار و شبانه روزی شهران

قفل سازی سیار خیابان شهرآرا

شهرآرا در مجاورت مناطق پر رفت و آمد و مهمی مثل ناحیه گیشا، کوی دانشگاه، بلوار جانبازان، محله تهران ویلا، محله ستارخان، محله تهران‌سر و محله دریان نو قرار دارد.

همچنین محله شهرآرا از طریق خیابان دکتر فاطمی به موزه هنرهای معاصر تهران و از طریق خیابان ستارخان به پارک ستارخان راه دارد.

بیمارستان رسول اکرم نیز در محله شهرآرا قرار دارد، علاوه بر آن محله شهرآرا به بیمارستان شریعتی و بیمارستان امام خمینی بسیار نزدیک است.

چنین ویژگی‌هایی باعث می‌شود رفت و آمد زیادی در محله شهرآرا وجود داشته باشد و محله نسبتاً شلوغ و پر جنب و جوشی محسوب شود.

بنابراین برای خرید ملک در محله شهرآرا از طرفی باید دقت کنید با محله‌ای با شرایط رفت و آمد و تردد و سطح دسترسی خوب به نقاط مهم شهر و بلوار‌های بزرگ روبرو هستید، و از طرف دیگر باید توجه داشته باشید شهرآرا محله کاملاً آرام و ساکتی محسوب نمی شود.

شهرآرا مثل بسیاری از مناطق تهران پر از آپارتمان‌ها و ساختمان‌های بلند است و دیگر آثاری از خانه‌های ویلایی و متراژ بالای قدیمی مشاهده نمی‌شود.

البته قدمت آپارتمان سازی در شهرآرا به قبل از انقلاب می رسد و این محله یکی از آن دست محله های تهران است که از دهه چهل بافت کاملاً شهری و مدرن پیدا کرد.

از مهمترین مجتمع‌های مسکونی شهرآرا می توان به مجتمع کوشک، مجتمع زیتون، مجتمع ارکیده، مجتمع نسیم، مجتمع ناهید و مجتمع نسترن و ساختمان‌های قدیمی دریانی اشاره کرد.

محله شهرآرا در منطقه دو شهرداری تهران و در شمال غربی آن قرار دارد.

شهرآرا محله‌ای با بافت قدیمی است که قدمت برخی ساختمان های آن به دهه 40 و 50 می رسد.

ساختمان‌هایی زیبا که پنجره‌های آن‌ها رو به باغچه های سرسبز گشوده می شود و چشم انداز فوق العاده ای را ایجاد کرده است که مشابه آن در سایر نقاط تهران کمتر به چشم می‌خورد.

از خیابان‌های محله شهرآرا می‌توان به خیابان پاتریس لومومبا، خیابان شهرآرا، خیابان ستارخان، خیابان نیایش و…. اشاره کرد.

شهرآرا از شرق به جمشیدیه، از شمال به گیشا، از غرب به ستارخان و از جنوب به تهرانسر محدود میشود.

کلید نشان با عنوان کلید سازی سیار و شبانه روزی در تمام نقاط تهران یعنی چهار جهت اصلی تهران بصورت کلید سازی سیار شمال تهران، کلید سازی سیار غرب تهران، کلید سازی سیار شرق تهران، کلید سازی سیار جنوب تهران آماده ارائه خدمات بصورت تخصصی و حرفه ای در سریعترین زمان ممکن و با کمترین قیمت آماده ارائه خدمات می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonبرای تماس اینجا کلیک کنید