کلید سازی سیار شهرک محلاتی

کلید سازی سیار کلید سازی سیار شهرک محلاتی در تمام نقاط این محله آماده اعزام قفل ساز و کلید ساز با تجهیزات پیشرفته و کاملا حرفه ای می باشد تا در سریعترین زمان ممکن و با بهترین قیمت برای جلب رضایت شما عزیزان در محله کلید سازی سیار شهرک محلاتی و مناطق اطراف کلید سازی سیار شهرک محلاتی آماده ارائه خدمات می باشد.

برای اعزام کلید ساز و قفل ساز متخصص با شماره 09331332053 تماس بگیرید تا در کمترین زمان کلید ساز ما در محل شما حاضر شود.

نیروهای متخصص ما در کلید نشان بصورت سیار در تمام ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان ساکن در اطراف کلید سازی سیار شهرک محلاتی می باشند.

کلید سازی سیار کلید سازی سیار شهرک محلاتی

09331332053

کلید نشان تمام خدماتی که در این مطلب ذکر کرده ایم با بصورت سیار فراهم کرده و در کمترین زمان و بصورت سریع مشکلات شما و نیاز شما را رفع خواهد کرد و تمام این خدمات و سرویس ها در محل شما انجام می شود.

برای دریافت اطلاعات و دریافت خدمات تخصصی و سریع کلید نشان با کلید سازی سیار کلید سازی سیار شهرک محلاتی کافی است تا با متخصصین ما در کلید نشان تماس بگیرید.

تمامی خدمات ما توسط متخصصین ما بصورت کاملا پیشرفته و حرفه ای با دستگاههای تخصصی حتی در روزهای تعطیل نیز انجام می شود.

کلید سازی سیار شهرک محلاتی

لیست خدمات کلید سازی سیار کلید سازی سیار شهرک محلاتی :

  • باز کردن قفل انواع درب اماکن و درب منازل شامل قفل درب های ضد سرقت , قفل های حرفه ای, چوبی , محوطه و انبار ها و …
  • باز کردن درب انواع اتومبیل و سوییچ انواع خودرو , قفل فرمان , پدال و سایر …
  • رگلاژ انواع درب ضد سرقت و تعمیر درب ضد سرقت
  • رگلاژ درب انواع خودروهای ایرانی و خارجی
  • باز کردن انواع قفل کتابی و آویز
  • باز کردن انواع گاوصندوق خانگی و شرکتی و …
  • تعویض مغزی همه سایز ها و همه درب ها
  • ساخت و تعمیر انواع ریموت شامل ریموت درب پارکینگ , اتومبیل , مغازه و …
  • باز کردن درب همه ماشین های سواری و سنگین
  • ساخت انواع کلیدهای کامپیوتری و کددار برای انواع مدل های اتومبیل

کلید سازی سیار و شبانه روزی شهران

قفل سازی سیار کلید سازی سیار شهرک محلاتی

شهرک شهید محلاتی تهران یکی از محله های منطقه ۱ تهران است.

شهرک شهید محلاتی تهران در دامنه های شرقی کوه های دارآباد و غرب سوهانک قرار دارد.

بسیاری این شهرک را با نام شهرک شهید محلاتی مینی سیتی می شناسند.

این محله به دلیل قرار داشتن در کوهپایه های البرز ، آب و هوای بسیار خوبی داشته و دارای امکانات طبیعت‌گردی بسیار زیادی است.

شهرک شهید محلاتی یکی از محله های مجاور محله مینی سیتی است.

شهرک شهید محلاتی در بین محله های سرشناس تهران قرار دارد. این شهرک از غرب با مناطق دارآباد ، شهرک نفت و اراج ، از جنوب با ازگل و مینی سیتی ، از شرق با سوهانک و از سمت شمال با رشته کوه های البرز مجاورت دارد.

این موقعیت باعث شده است تا شهرک شهید محلاتی خود نیز به مانند بسیاری از محله های مشهور ، شهرت بسیار خوبی را در بین محله های تهران کسب کند.

شهرک شهید محلاتی در شمال بزرگراه ارتش و پس از محله شهرک نفت قرار داشته و جزو آخرین محله های شمال شرق تهران است و پس از این شهرک تنها محله سوهانک قرار دارد. به همین دلیل دسترسی این شهرک به جاده لشگرک و منطقه لواسانات بسیار خوب است.

تاریخچه شهرک شهید محلاتی به زمان سکونت بهائیان در این منطقه باز می گردد.

گر چه باید گفت که این شهرک تاریخی بسیار بیش از اینها دارد.

وجود قنات ها و چشمه ها در این منطقه نشان می دهد از سال های بسیار دور ، شهرک شهید محلاتی و مناطق مجاور این منطقه دارای سکونت قابل ملاحظه ای بوده است، به خصوص که این منطقه در مجاورت رودخانه ناصرآباد قرار دارد.

تاریخچه این منطقه پیوستگی بسیاری را با تاریخ مناطقی مانند دارآباد ، اراج ، لارک ، ازگل و سوهانک داشته و اما اگر امروز ما در باره تاریخچه آن ، از سکونت بهائیان آغاز می کنیم به دلیل این است که ما درباره تنها یک شهرک به نام شهرک شهید محلاتی سخن می گوییم. در دین بهائیت توصیه ای وجود دارد که پیروان این دین می بایست در هر شهری ، ساختمان و یا منطقه ای را به مشرق الاذکار به معنای محلی برای عبادت و ذکر گفتن کنند.

بهاییانی که در تهران نیز این منطقه را برای این امر انتخاب کردند و آن را تبدیل به مشرق الاذکار نمودند. گفته می شود ، ترور نافرجام ناصرالدین شاه در تاریخ نیز مربوط به همین بهائیان بوده است و به دلیل نزدیکی این منطقه به کاخ نیاوران ، آنها توانستند تا توطئه خود را علیه ناصرالدین شاه در کنار این کاخ عملی کنند. این منطقه در دست بهائیان بود تا زمانی که انقلاب اسلامی به وقوع پیوست. پس از انقلاب اسلامی ایران ، این اراضی از بهائیان گرفته شده و تحت نظارت بنیاد مستضعفان قرار گرفت.

پس از چند سال ، با دستور امام خمینی این منطقه به سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران واگذار شد. سپاه نیز این منطقه را قطعه بندی نموده و در اختیار اعضای خود قرار داد. ساخت و سازها در دهه شصت در این منطقه آغاز شده و در دهه هفتاد اوج گرفت تا شهرکی جدید در این منطقه به نام شهرک شهید محلاتی ایجاد شد. شهرک شهید محلاتی را بیشتر خانه هایی ویلایی تشکیل می داد و تمامی این خانه ها ، خانه هایی ویلایی در یک طبقه و یا در نهایت در دو طبقه ساخته شدند.

تا سال ها بافت شهرسازی اسن شهرک به همین شکل باقی ماند و مجوز ساخت آپارتمان در این منطقه به مالکین داده نمی شد. در اوایل دهه نود این رویه تغییر کرد و مجوزهای تراکم ساختمانی برای پنج طبقه مسکونی در آن صادر شد. پس از آن بود که شهرک شهید محلاتی با پدیده آپارتمان نشینی مواجه شد و تا کنون نیز این روند ادامه داشته و بسیاری از خانه های ویلایی قدیمی آن تبدیل به آپارتمان شدند.

کلید نشان با عنوان کلید سازی سیار و شبانه روزی در تمام نقاط تهران یعنی چهار جهت اصلی تهران بصورت کلید سازی سیار شمال تهران، کلید سازی سیار غرب تهران، کلید سازی سیار شرق تهران، کلید سازی سیار جنوب تهران آماده ارائه خدمات بصورت تخصصی و حرفه ای در سریعترین زمان ممکن و با کمترین قیمت آماده ارائه خدمات می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonبرای تماس اینجا کلیک کنید