کلید سازی شبانه روزی اوین

کلید سازی شبانه روزی اوین در تمام نقاط این محله آماده اعزام قفل ساز و کلید ساز با تجهیزات پیشرفته و کاملا حرفه ای می باشد تا در سریعترین زمان ممکن و با بهترین قیمت برای جلب رضایت شما عزیزان در محله اوین و مناطق اطراف اوین آماده ارائه خدمات می باشد.

برای اعزام کلید ساز و قفل ساز متخصص با شماره 09331332053 تماس بگیرید تا در کمترین زمان کلید ساز ما در محل شما حاضر شود.

نیروهای متخصص ما در کلید نشان بصورت شبانه روزی در تمام ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان ساکن در اطراف اوین می باشند.

کلید سازی شبانه روزی اوین

09331332053

کلید نشان تمام خدماتی که در این مطلب ذکر کرده ایم با بصورت شبانه روزی فراهم کرده و در کمترین زمان و بصورت سریع مشکلات شما و نیاز شما را رفع خواهد کرد و تمام این خدمات و سرویس ها در محل شما انجام می شود.

برای دریافت اطلاعات و دریافت خدمات تخصصی و سریع کلید نشان با کلید سازی شبانه روزی اوین کافی است تا با متخصصین ما در کلید نشان تماس بگیرید.

تمامی خدمات ما توسط متخصصین ما بصورت کاملا پیشرفته و حرفه ای با دستگاههای تخصصی حتی در روزهای تعطیل نیز انجام می شود.

کلید سازی شبانه روزی اوین

لیست خدمات کلید سازی شبانه روزی اوین :

  • باز کردن قفل انواع درب اماکن و درب منازل شامل قفل درب های ضد سرقت , قفل های حرفه ای, چوبی , محوطه و انبار ها و …
  • باز کردن درب انواع اتومبیل و سوییچ انواع خودرو , قفل فرمان , پدال و سایر …
  • رگلاژ انواع درب ضد سرقت و تعمیر درب ضد سرقت
  • رگلاژ درب انواع خودروهای ایرانی و خارجی
  • باز کردن انواع قفل کتابی و آویز
  • باز کردن انواع گاوصندوق خانگی و شرکتی و …
  • تعویض مغزی همه سایز ها و همه درب ها
  • ساخت و تعمیر انواع ریموت شامل ریموت درب پارکینگ , اتومبیل , مغازه و …
  • باز کردن درب همه ماشین های سواری و سنگین
  • ساخت انواع کلیدهای کامپیوتری و کددار برای انواع مدل های اتومبیل

کلید سازی سیار و شبانه روزی شهران

قفل سازی شبانه روزی اوین

اوین، نام محله‌ای از شهرستان شمیران در شمال و شمال غربی شهر تهران است. این محله جزئی از منطقه ۱ شهرداری تهران است.

ناحیه کوهستانی اوین به عنوان بخشی از ناحیه کوهستانی البرز مرکزی از شرق به تپه‌های علی‌آباد ولنجک، از غرب به ارتفاعات حصارک، از شمال به ارتفاعات توچال و شاه‌نشین و از جنوب به ناحیه اوین و سعادت آباد محدود می‌گردد. میزان متوسط بارندگی سالیانه ۴۰۰–۳۰۰ میلی‌متر و میزان متوسط دمای سالیانه ۱۶٫۷ درجه سانتی گراد است.

اوین در شمال تهران و در دامنه کوه‌های البرز و از شمال به جاده درکه و ولنجک و از جنوب به بزرگراه چمران و مجموعه مسکونی آتی‌ساز، از شرق به محله محمودیه و زعفرانیه و از غرب به سعادت آباد محدود می‌باشد.

میدان اوین (دانشجو) در ارتفاع ۱۶۴۰ متری از سطح دریا قرار دارد.

موقعیت طبیعی و وجود نهرهای پرآب و تغییر مسیر آن‌ها سبب گسترش روستای اوین و تشکیل محلات مختلف آن گردیده‌است.

این محله دارای باغات و زمین‌های کشاورزی زیادی بوده که متأسفانه در سال‌های اخیر با ساخت وسازهای بی‌رویه این بافت‌های سبز از بین رفته‌است.

این محله که از محلات قدیمی شمیران می‌باشد از چند طایفه تشکیل شده‌است از معروف‌ترین این طوایف می‌توان از اوینی، اعرابی، مسعودیان، فکری، میررحیمی ، ابطحی، میرشریفی،شعيبي… نام برد.

از زیباترین مراسم به جامانده در این محله قدیمی مراسم تاسوعا و عاشورا می‌باشد که بین محله یا ده اوین و درکه در این روزها برگزار می‌شود.

به دلیل آب‌وهوای خوب و وجود رودخانه در این منطقه، در گذشته پنج طایفه اوینی، میر شریفی، اعرابی، مسعودیان و ابتهی در این محله زندگی و از طریق کشاورزی امرار معاش می‌کرده‌اند.

امامزاده مطیب (ع) یکی از قدیمی‌ترین زیارتگاه‌های تهران، در این محله واقع شده است.

طی حفاری‌هایی که در دانشگاه شهید بهشتی انجام شد، آثار تاریخی گران‌بهایی به دست آمده است که نشان دهنده قدمت بالای این منطقه که بیش از دو قرن تخمین زده شده می‌باشد.

با این وجود که محله اوین بسیار پر آب بوده است تا سال ۱۳۴۶ شغل اصلی ساکنین منطقه کشاورزی و دامداری بوده است، اما با گذر زمان و تغییرات و گسترش تهران به سمت شمال و غرب، اوین نیز بافت سنتی‌اش را از دست داده و به یک منطقه شهری تبدیل شده است.

هر چند هنوز هم می‌توان در کوچه بلال حبشی که یکی از مناطق دست نخورده اوین است، درختان سر به فلک کشیده را مشاهده کرد که در کنار خانه‌هایی با نمای سنتی که به صورت هوشمندانه‌ای بازسازی شده‌اند قرار دارند.

در این کوچه می‌توان ساعت‌ها قدم زده و اکسیژن تازه و هوای تمیز را تنفس کرد. از دیگر نکاتی که درباره قدمت این منطقه می‌توان به آن اشاره کرد، تأسیس اولین مدرسه در محله شمیران می‌باشد که در حدود ۹۰ سال پیش این امر صورت پذیرفته است.

کلید نشان با عنوان کلید سازی سیار و شبانه روزی در تمام نقاط تهران یعنی چهار جهت اصلی تهران بصورت کلید سازی شبانه روزی شمال تهران، کلید سازی شبانه روزی غرب تهران، کلید سازی شبانه روزی شرق تهران، کلید سازی شبانه روزی جنوب تهران آماده ارائه خدمات بصورت تخصصی و حرفه ای در سریعترین زمان ممکن و با کمترین قیمت آماده ارائه خدمات می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonبرای تماس اینجا کلیک کنید