کلید سازی شبانه روزی سیمون بولیوار

کلید سازی شبانه روزی سیمون بولیوار در تمام نقاط این محله آماده اعزام قفل ساز و کلید ساز با تجهیزات پیشرفته و کاملا حرفه ای می باشد تا در سریعترین زمان ممکن و با بهترین قیمت برای جلب رضایت شما عزیزان در محله سیمون بولیوار و اطراف محله سیمون بولیوار آماده ارائه خدمات می باشد.

برای اعزام کلید ساز و قفل ساز متخصص با شماره 09331332053 تماس بگیرید تا در کمترین زمان کلید ساز ما در محل شما حاضر شود.

نیروهای متخصص ما در کلید نشان بصورت شبانه روزی در تمام ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان ساکن در اطراف سیمون بولیوار می باشند.

کلید سازی شبانه روزی سیمون بولیوار

09331332053

کلید نشان تمام خدماتی که در این مطلب ذکر کرده ایم با بصورت شبانه روزی فراهم کرده و در کمترین زمان و بصورت سریع مشکلات شما و نیاز شما را رفع خواهد کرد و تمام این خدمات و سرویس ها در محل شما انجام می شود.

برای دریافت اطلاعات و دریافت خدمات تخصصی و سریع کلید نشان با کلید سازی شبانه روزی سیمون بولیوار کافی است تا با متخصصین ما در کلید نشان تماس بگیرید.

تمامی خدمات ما توسط متخصصین ما بصورت کاملا پیشرفته و حرفه ای با دستگاههای تخصصی حتی در روزهای تعطیل نیز انجام می شود.

کلید سازی شبانه روزی سیمون بولیوار

لیست خدمات کلید سازی شبانه روزی سیمون بولیوار :

 • باز کردن قفل انواع درب اماکن و درب منازل شامل قفل درب های ضد سرقت , قفل های حرفه ای, چوبی , محوطه و انبار ها و …
 • باز کردن درب انواع اتومبیل و سوییچ انواع خودرو , قفل فرمان , پدال و سایر …
 • رگلاژ انواع درب ضد سرقت و تعمیر درب ضد سرقت
 • رگلاژ درب انواع خودروهای ایرانی و خارجی
 • باز کردن انواع قفل کتابی و آویز
 • باز کردن انواع گاوصندوق خانگی و شرکتی و …
 • تعویض مغزی همه سایز ها و همه درب ها
 • ساخت و تعمیر انواع ریموت شامل ریموت درب پارکینگ , اتومبیل , مغازه و …
 • باز کردن درب همه ماشین های سواری و سنگین
 • ساخت انواع کلیدهای کامپیوتری و کددار برای انواع مدل های اتومبیل

کلید سازی سیار و شبانه روزی شهران

قفل سازی شبانه روزی سیمون بولیوار

بلوار سیمون بولیوار یا خیابان سیمون بولیوار خیابان ۳۵ متری است که در منتهی‌الیه شمال غرب محله پونکِ «شهر تهران» قرار دارد. این خیابان از شرق با دره فرحزاد و بزرگراه یادگار امام مجاورت دارد، از جنوب با محلهٔ نسترن (سردار جنگل شمالی) و بوستان‌های نرگس و نسترن از بزرگراه نیایش جدا می‌شود و در غرب به بزرگراه شهید باکری می‌رسد.
سيمون بوليواريكي از قهرمانان استقلال آمريكاي لاتين بود كه توانست ابتدا ونزوئلا وكلمبيا را مستقل كند و سپس كشور پرو را آزاد و اقدام بعدي وي كسب استقلال اكوادر بوده است.بوليوار همچنين با لشكركشي به بوليوي اين كشوررا نيزازقيد استعمار رها گردانيد.

سيمون بوليوار درآغاز قرن 19مبارزات وسيعي راعليه استعمارگري در آمريكاي جنوبي آغاز كرد و سرانجام دستگير و در سياهچال هاي اسپانيا جان سپرد.

گفتني است هوگو چاوزرئيس جمهوري ونزوئلا دراين سفربا سيد محمد خاتمي ريييس جمهوري ، هاشمي رفسنجاني رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام ، حداد عادل رييس مجلس ، سيد كمال خرازي وزيرامورخارجه وديگر مقامات عاليرتبه كشور در خصوص روابط دو جانبه و راه هاي گسترش آن ، تحولات منطقه اي و بين المللي بحث و تبادل نظر مي كند.

سفر چاوز به تهران چهارمين مرحله از سفر وى به چند كشور است وي قبل از سفر به تهران از اسپانيا ، ليبى و روسيه ديدار كرده وقرار است در آخرين مرحله از سفر دوره اى خود ، پس از ديدار ازايران وگفتگو با مقامات كشورمان راهى دوحه پايتخت قطرشود.

اتوبوس: از بیشتر بخش‌های این بلوار خط ۱۰ اتوبوس‌های تندرو بشرح ذیل تردد دارند:

 • خط ۱۱۰: پایانه جنت آباد – پایانه آزادگان
 • خط ۱۵۳: دانشگاه علوم و تحقیقات – میدان آزادی
 • خط شبانه ۹۱۰: دانشگاه علوم و تحقیقات – پایانه آزادگان

مترو: بنا به اعلام مسئولین شهرداری شهر تهران قرار بود طرح توسعه شمالی خط ۷ متروی تهران از میدان بوستان (میدان کتاب) به سمت غرب با عبور از دره فرحزاد تا شمال بزرگراه شهید باکری امتداد باید، این مسیر شامل ۵ کیلومتر تونل و سه ایستگاه در «بلوار سیمون بولیوار»، «میدان دانشگاه» و «انتهای شمالی بزرگراه شهید باکری» می‌شد. اما پس از آن اعلام شد خط ۷ متروی تهران در سعادت آباد خاتمه یافته و به سمت منطقه پنج شهرداری تهران امتداد نخواهد یافت.

کلید نشان با عنوان کلید سازی سیار و شبانه روزی در تمام نقاط تهران یعنی چهار جهت اصلی تهران بصورت کلید سازی شبانه روزی شمال تهران، کلید سازی شبانه روزی غرب تهران، کلید سازی شبانه روزی شرق تهران، کلید سازی شبانه روزی جنوب تهران آماده ارائه خدمات بصورت تخصصی و حرفه ای در سریعترین زمان ممکن و با کمترین قیمت آماده ارائه خدمات می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonبرای تماس اینجا کلیک کنید