کلید سازی و قفل سازی شبانه روزی عباس آباد

کلید سازی شبانه روزی عباس آباد در تمام نقاط این محله آماده اعزام قفل ساز و کلید ساز با تجهیزات پیشرفته و کاملا حرفه ای می باشد تا در سریعترین زمان ممکن و با بهترین قیمت برای جلب رضایت شما عزیزان در محله عباس آباد و اطراف محله عباس آباد آماده ارائه خدمات می باشد.

برای اعزام کلید ساز و قفل ساز متخصص با شماره 09331332053 تماس بگیرید تا در کمترین زمان کلید ساز ما در محل شما حاضر شود.

نیروهای متخصص ما در کلید نشان بصورت شبانه روزی در تمام ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان ساکن در اطراف عباس آباد می باشند.

کلید سازی شبانه روزی عباس آباد

09331332053

کلید نشان تمام خدماتی که در این مطلب ذکر کرده ایم با بصورت شبانه روزی فراهم کرده و در کمترین زمان و بصورت سریع مشکلات شما و نیاز شما را رفع خواهد کرد و تمام این خدمات و سرویس ها در محل شما انجام می شود.

برای دریافت اطلاعات و دریافت خدمات تخصصی و سریع کلید نشان با کلید سازی شبانه روزی عباس آباد کافی است تا با متخصصین ما در کلید نشان تماس بگیرید.

تمامی خدمات ما توسط متخصصین ما بصورت کاملا پیشرفته و حرفه ای با دستگاههای تخصصی حتی در روزهای تعطیل نیز انجام می شود.

کلید سازی شبانه روزی عباس آباد

لیست خدمات کلید سازی شبانه روزی عباس آباد :

  • باز کردن قفل انواع درب اماکن و درب منازل شامل قفل درب های ضد سرقت , قفل های حرفه ای, چوبی , محوطه و انبار ها و …
  • باز کردن درب انواع اتومبیل و سوییچ انواع خودرو , قفل فرمان , پدال و سایر …
  • رگلاژ انواع درب ضد سرقت و تعمیر درب ضد سرقت
  • رگلاژ درب انواع خودروهای ایرانی و خارجی
  • باز کردن انواع قفل کتابی و آویز
  • باز کردن انواع گاوصندوق خانگی و شرکتی و …
  • تعویض مغزی همه سایز ها و همه درب ها
  • ساخت و تعمیر انواع ریموت شامل ریموت درب پارکینگ , اتومبیل , مغازه و …
  • باز کردن درب همه ماشین های سواری و سنگین
  • ساخت انواع کلیدهای کامپیوتری و کددار برای انواع مدل های اتومبیل

کلید سازی سیار و شبانه روزی شهران

قفل سازی شبانه روزی عباس آباد

عباس‌ آباد یکی از محله‌های شهر تهران است که بخش عمده آن در منطقه ۷ شهرداری تهران و بخش کوچکی از آن در منطقه ۶ شهر تهران واقع شده‌است. این محله در واقع قسمتی از اراضی بزرگ عباس‌آباد محسوب می‌شود.

نام خیابان اصلی این محله نیز خیابان عباس‌آباد می‌باشد که پس از هفتم تیر ۱۳۶۰ به نام خیابان شهید بهشتی تغییر یافت. از خیابان‌های مهم این محله می‌توان به سهروردی، آپادانا، نیلوفر، نوبخت، مهناز، اندیشه، سورنا، میرعماد و پارسا اشاره کرد. این محله از شرق به خیابان شریعتی از شمال به بزرگراه شهید قاسم سلیمانی و اراضی عباس‌آباد، از غرب به خیابان ولیعصر و محله یوسف آباد و از جنوب به خیابان مطهری (تخت‌طاووس) منتهی می‌شود.

ساختمان‌های کتابخانه ملی ایران، موزه بانک مرکزی، سازمان بنادر و دریانوردی، وزارت راه و ترابری، استانداری تهران، مجموعه فرهنگستانها، مصلی تهران، بوستان نوروز، بوستان آب و آتش، بوستان طالقانی (بوستان جهان کودک) و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، موزه کتاب و میراث مستند ایران ،باغ کتاب،دانشکده اقتصاد علامه مهم‌ترین بناهایی هستند که در این منطقه خودنمایی می‌کنند.

تاریخچه پیدایش محله عباس آباد

تاریخچه پیدایش محله عباس آباد به دوره حکومت پهلوی دوم (۱۳۵۷ – ۱۳۲۰) و در جریان اقدامات انجام شده در خصوص ادغام در هسته مرکزی شهر باز میگردد که در زیر اهم این اقدامات انجام شده ارائه گردیده است :

تهیه پرو‍ژه احداث شهر بین المللی به نام “شهستان پهلوی در اراضی عباس آباد “

به تبع رشد عمومی شهر تهران (از نظر کالبدی و اجتماعی) توسعه در منطقه هفت نیز از روند دوگانه تبعیت میکند . اراضی حد واسط بین جاده قدیم شمیران و امتداد خیابان روزولت (شهید مفتح) و جاده سوم (بزرگراه مدرس) که تحت گرایش توسعه به سمت شمال هستند، با توجه به مالکیت عمده اراضی در این محدوده (اراضی عباس آباد) که در مالکیت دولتی بود با تفکیکهای درشت دانه به تملک اقشار شهرنشین جدید با رفاه اجتماعی بیشتر درمی آید و اراضی حد واسط بین جاده قدیم شمیران و خیابان دماوند و سبلان که گرایش به سمت شرق تهران دارند با توجه به کاربری های غیر شهری پادگان ، زندان و کاربری های دروازه ای (تعمیرگاههای خودرو) در پیرامون جاده دماوند ، همچنین همجواری با ” مفت آباد ” با تفکیکهای ریزدانه به تملک اقشار شهرنشین جدید (کارکنان ادارات دولتی و کارگران کارخانه ها و صاحبان حرفه های شهری) با گرایش عمده به رفاه اجتماعی پایین تر درمی آید . در نتیجه دو سمت شرقی و غربی جاده قدیم شمیران دارای بافت مسکونی شهری دوگانه میشوند ، البته این دوگانگی به شدت دوگانگی شهری – اجتماعی شمال و جنوب تهران نیست .

با شروع بهره برداری رسمی از تاسیسات آب تهران در سال ۱۳۳۴ و عدم برنامه و طرحی به منظور حفظ و احیای قنوات واقع در محدوده منطقه ۷ که آب شرب و کشاورزی بخشی از شهر تهران را تامین میکرد عملا موجبات روند زوال قنوات در این محدوده فراهم میشود.

در نتیجه از دهه چهل نقش منطقه ۷ بعنوان حد واسط دو هسته شهری به منظور انتقال رفت و آمد شهری رو به افزایش می گذارد .

هسته مرکزی ابتدا به خیابان تخت جمشید (طالقانی) با نقش تجاری – اداری و سپس به ترتیب خیابان کریمخان با نقش تجاری – اداری ، تخت طاووس (شهید مطهری) با نقش تجاری و عباس آباد (شهید بهشتی‌‌‌) با نقش تجاری – اداری امتداد می یابد ودر نتیجه بخش جنوبی و غربی منطقه ۷ به تدریج در هسته مرکزی شهر ادغام میشود .

بر اساس طرح جامع تهران ۱۳۴۸ ، محدوده ۲۵ ساله شهر تهران (تا ۱۳۷۰) تعیین گردید که در آن ۱۰ قطب شهری ثانویه بطور عمده بر محور شرقی – غربی پیشنهاد شده است . یکی از قطبهای ثانویه دهگانه در اراضی عباس آباد ، محدوده بین منطقه ۳ و۷ در نظر گرفته شد .

تعیین یکی از قطبهای ثانویه شهر تهران در ۵۵۴ هکتار از اراضی شمال خیابان عباس آباد برای امور اداری – سیاسی و بین المللی .

خروج پادگانها از شهر تهران (محدوده ۲۵ ساله) که در صورت اجرا دگرگونی بنیادی در منطقه ۷ ایجاد می شود .

در سال ۱۳۵۰ محمدرضا پهلوی از شهرداری تهران خواست که نحوه شهرسازی در اراضی شمال خیابان عباس آباد را پیش بینی کند و بویژه وزارتخانه ها را که در عهد رضا شاه در قلب شهر قدیم ساخته شده بود و اکنون در تنگنا بودند را به این اراضی منتقل سازد .

فکر احداث شهر بسیار مدرنی در اراضی عباس آباد بنام ” شهستان پهلوی ” ارائه شد .

با ساخت وزارت پست و تلگراف و تلفن در اراضی متعلق به بیسیم در قریه سابق قصر (در جوار خیابان قدیم شمیران) در دهه ۵۰ مقدمات شکل گیری یک هسته فراشهری در منطقه ۷ فراهم شد . در سال ۱۳۵۷ منطقه ۷ بطور کامل به یک بافت مسکونی شهری با تاوت اجتماعی و کالبدی در دو قسمت خیابان قدیم شمیران (شریعتی) تبدیل شده بود . این بافت مسکونی در دو قسمت جنوب و غرب بدلیل همجواری با هسته مرکزی شهر تهران و تحت تاثیر آن رنگ و بوی هسته مرکزی شهر را به خود گرفته بود .

در عمل ، مرز جنوبی منطقه ۷ یکی از محورهای مجموعه شهری تهران تعریف میشود .

در بخشی از اراضی محدوده طرح شهستان واقع در منطقه ۷ ، مصلای بزرگ تهران و پارک آزادگان طراحی شد و به اجرا درآمد .

طرح تفصیلی منطقه ۷ در سال ۱۳۷۲ تهیه و ملاک عمل مدیریت شهری قرار گرفت .

وضعیت محله از نظر خدمات عمومی و حمل و نقل شهری

این محله از نظر آب لوله کشی ، برق و گاز شهری از رفاه خوبی برخوردار است و میتوان گفت در زمره اولین محله هایی است که از خدماتی نظیر سیستم گاز شهری و نظایر آن بهره مند گردیده است و از نظر دسترسی به سایر مناطق با استفاده از خدمات حمل و نقل عمومی یکی از بهترین مناطق محسوب میشود . صرفنظر از سیستم تاکسیرانی این محله همانند بسیاری از محله های دیگر دارای دو نوع سیستم حمل و نقل است که شامل حمل و نقل ریلی (مترو) و خطوط اتوبوسرانی می شود .

کلید نشان با عنوان کلید سازی سیار و شبانه روزی در تمام نقاط تهران یعنی چهار جهت اصلی تهران بصورت کلید سازی شبانه روزی شمال تهران، کلید سازی شبانه روزی غرب تهران، کلید سازی شبانه روزی شرق تهران، کلید سازی شبانه روزی جنوب تهران آماده ارائه خدمات بصورت تخصصی و حرفه ای در سریعترین زمان ممکن و با کمترین قیمت آماده ارائه خدمات می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonبرای تماس اینجا کلیک کنید