کلید سازی شبانه روزی قلهک

کلید سازی شبانه روزی قلهک در تمام نقاط این محله آماده اعزام قفل ساز و کلید ساز با تجهیزات پیشرفته و کاملا حرفه ای می باشد تا در سریعترین زمان ممکن و با بهترین قیمت برای جلب رضایت شما عزیزان در محله قلهک و مناطق اطراف قلهک آماده ارائه خدمات می باشد.

برای اعزام کلید ساز و قفل ساز متخصص با شماره 09331332053 تماس بگیرید تا در کمترین زمان کلید ساز ما در محل شما حاضر شود.

نیروهای متخصص ما در کلید نشان بصورت شبانه روزی در تمام ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان ساکن در اطراف قلهک می باشند.

کلید سازی شبانه روزی قلهک

09331332053

کلید نشان تمام خدماتی که در این مطلب ذکر کرده ایم با بصورت شبانه روزی فراهم کرده و در کمترین زمان و بصورت سریع مشکلات شما و نیاز شما را رفع خواهد کرد و تمام این خدمات و سرویس ها در محل شما انجام می شود.

برای دریافت اطلاعات و دریافت خدمات تخصصی و سریع کلید نشان با کلید سازی شبانه روزی قلهک کافی است تا با متخصصین ما در کلید نشان تماس بگیرید.

تمامی خدمات ما توسط متخصصین ما بصورت کاملا پیشرفته و حرفه ای با دستگاههای تخصصی حتی در روزهای تعطیل نیز انجام می شود.

کلید سازی شبانه روزی قلهک

لیست خدمات کلید سازی شبانه روزی قلهک :

  • باز کردن قفل انواع درب اماکن و درب منازل شامل قفل درب های ضد سرقت , قفل های حرفه ای, چوبی , محوطه و انبار ها و …
  • باز کردن درب انواع اتومبیل و سوییچ انواع خودرو , قفل فرمان , پدال و سایر …
  • رگلاژ انواع درب ضد سرقت و تعمیر درب ضد سرقت
  • رگلاژ درب انواع خودروهای ایرانی و خارجی
  • باز کردن انواع قفل کتابی و آویز
  • باز کردن انواع گاوصندوق خانگی و شرکتی و …
  • تعویض مغزی همه سایز ها و همه درب ها
  • ساخت و تعمیر انواع ریموت شامل ریموت درب پارکینگ , اتومبیل , مغازه و …
  • باز کردن درب همه ماشین های سواری و سنگین
  • ساخت انواع کلیدهای کامپیوتری و کددار برای انواع مدل های اتومبیل

کلید سازی سیار و شبانه روزی شهران

قفل سازی شبانه روزی قلهک

قلهک محله‌ای که در منطقه ۳ شهرداری تهران واقع شده‌است. از شرق به محله دروس (خیابان فکوریان)، از غرب به رودخانه قلهک، از شمال به باغ سفارت بریتانیا و از جنوب با خیابان پورمشکانی و خیابان ظفر (دستگردی) هم‌مرز می‌باشد.

این منطقه از گذشته‌های دور دارای چندین رشته قنات بوده که برخی از آن‌ها هنوز جاری هستند.

آب قنات جاری در سفارت که بسیار پرحجم و همچنان جاری است، درختان چنار کهنسال منطقه را سیراب می‌کند.

در منطقه قلهک، دو مسجد به نام‌های مسجد جامع و مسجد اعظم قلهک وجود دارد. قدیمی‌ترین مسجد آن، مسجد اعظم قلهک می‌باشد که در آن در ایام تاسوعا و عاشورا نخل قلهک برای ایام سوگواری بیرون آورده می‌شود.

همچنین حمام اهالی قلهک، واقع در خیابان جلالی جنب بن‌بست شریعتی می‌باشد که به نام گرمابه حافظ تا چندین سال پیش معروف بوده‌است ولی در حال حاضر تعطیل است.

این حمام قدمتی نزدیک به صد سال دارد و تاریخ احداث آن مشخص نیست.

شواهد نشان می‌دهد که آب قنات که از سفارت انگلیس وارد حوضچه حمام می‌شده و در کوره پزخانه توسط برگ درختان و الوار سوزانده شده، آب گرم می‌شده و اهالی حمام می‌کرده‌اند که بعدها لوله‌کشی آب و گاز آمده و دوش حمام نصب شده‌است.

این محله در سیزده کیلومتری جنوب امامزاده صالح سر راه آسفالته بوده‌است. سکنه آن در دوران قاجار هزار تن شمرده شده‌اند.

این قریه نخستین قریه شمیران محسوب می‌شود و از آنجا رودخانه‌های متعددی به اطراف منشعب می‌شده‌است.

یکی به سوی سفارتخانه خارجی‌ها، دیگری به سوی قصرهای اعیان و باغهای ییلاقی درباریان یا کارمندان می‌رفته‌است.

منوچهر ستوده در کتاب خود محدود و مشخصات قلهک را به شرح زیر بیان می‌دارد: قلهک در دو طرف جاده قدیم شمیران واقع است و محدود است از شمال به تجریش و از جنوب به اراضی چالهرز و داودیه و از مشرق به دروس و از مغرب به تپه‌های الهیه و قسمتی از زرگنده.

اولین تماس تلفنی که از شمیران با تهران برقرار شد از قلهک و در تلفن خانه ای که در کوچه تلفن خانه (شهید یزدانیان فعلی) بود گرفته شد. تلفنخانه قلهک برای برقراری تماس تلفنی شاه با وزرا و کاخ سلطنتی راه اندازی شده بود تا زمانی که شاه در ییلاق شمیران به سر می‌برد از احوال کاخ بی‌خبر نماند.
قلهک (به ضم قاف و فتح‌ها و سکون بقیه) به معنی قله کوچک است؛ و کلمه مرکب است از قله و از کاف پسوند که علامت تصغیر است.

مرتضی رازفر در رابطه با مصداق نام قلهک می‌گوید: ” در کنار جاده قدیم شمیران (شریعتی کنونی) که بسیار باریک بود محله قلهک کنونی وجود داشت که سکنه بسیار کمی داشت و قلعه کوچکی آنجا بود بر این اساس به محله این قلعه کوچک، قلعهک می‌گفتند که بعد از مرور زمان به قلهک تبدیل شد. مدارکی نیز در حسینیه قلهک واقع در مسجد اعظم قلهک وجود دارد که این موضوع را تأیید می‌کند؛ مثلاً بر روی خیلی از بناها، ستون‌ها و … حک شده‌است قلعهک.

سید محمد بهشتی و مرتضی مطهری و غلام حسین بنان از ساکنان مشهور قلهک بودند. سید علیرضا بهشتی فرزند محمد بهشتی می‌گوید: سر خیابان خانه ما چند مغازه وجود داشت. خشکشویی، قصابی، میوه‌فروشی، نانوایی و نفت فروشی از مغازه‌های شلوغ و پررفت‌وآمد محله ما بود. جمعیتی در این محله نبود. در کل کوچه شاید حدود ۱۰ یا ۱۲ خانوار زندگی می‌کرد. دلیل نام خیابان مطهری این است که بالاتر از کوچه ما یک آدم بازاری بسیار متدین به اسم آقای مطهری زندگی می‌کرده. اسم قدیم خیابان شهید صدیق هم در گذشته تورج نام داشت و نام این کوچه (بهشتی) هم در زمان قدیم منطقی بود که فکر می‌کنم به‌خاطر سرهنگ منطقی که زمانی در اینجا زندگی می‌کرده، نامگذاری شده بود. زمان قدیم بسیاری از خانه‌های این محله یک طبقه یا دوطبقه بود و ساکنان آن بیشتر افرادی از طبقه متوسط و نسبتاً رو به بالایی بودند که اکثر آنها کارمند بودند. این رودخانه هم تقریباً به همین صورت بود با این تفاوت که یک پل چوبی داشت که محله را به هم وصل می‌کرد و آنقدر باریک بود که فقط یک ماشین می‌توانست از روی آن رد شود.

کلید نشان با عنوان کلید سازی سیار و شبانه روزی در تمام نقاط تهران یعنی چهار جهت اصلی تهران بصورت کلید سازی شبانه روزی شمال تهران، کلید سازی شبانه روزی غرب تهران، کلید سازی شبانه روزی شرق تهران، کلید سازی شبانه روزی جنوب تهران آماده ارائه خدمات بصورت تخصصی و حرفه ای در سریعترین زمان ممکن و با کمترین قیمت آماده ارائه خدمات می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonبرای تماس اینجا کلیک کنید