کلید سازی شبانه روزی گلشن

کلید سازی شبانه روزی گلشن در تمام نقاط این محله آماده اعزام قفل ساز و کلید ساز با تجهیزات پیشرفته و کاملا حرفه ای می باشد تا در سریعترین زمان ممکن و با بهترین قیمت برای جلب رضایت شما عزیزان در محله گلشن و مناطق اطراف گلشن آماده ارائه خدمات می باشد.

برای اعزام کلید ساز و قفل ساز متخصص با شماره 09331332053 تماس بگیرید تا در کمترین زمان کلید ساز ما در محل شما حاضر شود.

نیروهای متخصص ما در کلید نشان بصورت شبانه روزی در تمام ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان ساکن در اطراف گلشن می باشند.

کلید سازی شبانه روزی گلشن

09331332053

کلید نشان تمام خدماتی که در این مطلب ذکر کرده ایم با بصورت شبانه روزی فراهم کرده و در کمترین زمان و بصورت سریع مشکلات شما و نیاز شما را رفع خواهد کرد و تمام این خدمات و سرویس ها در محل شما انجام می شود.

برای دریافت اطلاعات و دریافت خدمات تخصصی و سریع کلید نشان با کلید سازی شبانه روزی گلشن کافی است تا با متخصصین ما در کلید نشان تماس بگیرید.

تمامی خدمات ما توسط متخصصین ما بصورت کاملا پیشرفته و حرفه ای با دستگاههای تخصصی حتی در روزهای تعطیل نیز انجام می شود.

کلید سازی شبانه روزی گلشن

لیست خدمات کلید سازی شبانه روزی گلشن :

 • باز کردن قفل انواع درب اماکن و درب منازل شامل قفل درب های ضد سرقت , قفل های حرفه ای, چوبی , محوطه و انبار ها و …
 • باز کردن درب انواع اتومبیل و سوییچ انواع خودرو , قفل فرمان , پدال و سایر …
 • رگلاژ انواع درب ضد سرقت و تعمیر درب ضد سرقت
 • رگلاژ درب انواع خودروهای ایرانی و خارجی
 • باز کردن انواع قفل کتابی و آویز
 • باز کردن انواع گاوصندوق خانگی و شرکتی و …
 • تعویض مغزی همه سایز ها و همه درب ها
 • ساخت و تعمیر انواع ریموت شامل ریموت درب پارکینگ , اتومبیل , مغازه و …
 • باز کردن درب همه ماشین های سواری و سنگین
 • ساخت انواع کلیدهای کامپیوتری و کددار برای انواع مدل های اتومبیل

کلید سازی سیار و شبانه روزی شهران

قفل سازی شبانه روزی گلشن

گلشن تهران یا خاک سفید محله ایی است که در شرق تهرانپارس قرار دارد ، و جز منطقه 4 شهرداری تهران می باشد در ادامه به بررسی و آشنایی این منطقه می پردازیم.

گلشن محله ایی واقع در شرق تهرانپارس که حدفاصل بین خیابان احسان تا میدان پروین می باشد .

گلشن وسعتی بالغ بر 493 هکتار دارد و جمعیت آن 146000 نفر تخمین زده شده است .محله خاک سفید دارای سه بخش می باشد :

 • قسمت جنوبی گلشن میدان والفجر
 • بخش مرکزی گلشن تپه و سرتپه
 • بخش شمالی گلشن میدان رهبر
 • از سمت جنوب هم به خیابان جشنواره
 • از سمت غرب به خیابان 137
 • از سمت شرق به 35 متری احسان ختم می شود.

دلیل نام گذاری خاک سفید یا گلشن چیست؟

به دلیل اینکه محله گلشن مانند سایر روستاهای تهرانپارس برای کشاورزی مناسب نبود و زمین آن لم یزرع است به خاک سفید شناخته میشد.

بعد از مدت ها محله خاک سفید به گلشن تغییر نام داد و بخشی از بزرگراه همت در این محله قرار گفت که بعبارتی حدفاصل چهارراه استخر تا خیابان احسان از قدیم به خیابان وفادار معروف بود که محله گلشن را به دو بخش تقسیم کرده است .

قسمت شمالی بزرگراه همت را گلشن یا خاک سفید شمالی می گویند.

در بخش شمال محله گلشن به بزرگراه شهید زین الدین وصل می باشد و از این بزرگراه محله خاک سفید یا همان محله گلشن پیداست و تا چشم کار می کند می توانید کارگاه صافکاری ، مکانیکی ، آپاراتی ، باتری سازی ، تعویض روغنی ، لوازم یدکی ، جوشکاری و غیره مشاهده کنید.

یکی از خیابان های محله گلشن که آل قصاب نام دارد مانند بسیازی از خیابان های اصلی و فرعی این محله هر دو طرف آن پر از مغازه های کوچک و بزرگ می باشد و کمتر ساختمانی پیدا می شود که پارکینگ داشته باشد و تمام کوچه و خیابان های آن از ماشین های کوچک و بزرگ پر شده است.

یکی از اهالی محله گلشن در مورد این محله این چنین صحبت می کند که در سال 58 به همراه خانواده اش در این محله ساکن شده اند او می گوید«آن زمان معابر این محله خاکی و هر شخصی در گوشه و کتار این محله مشغول به ساخت خانه بود و پدرم بدلیل پیروزی انقلاب اسلامی میدانی در وسط گلشن ساخت و نام این میدان را رهبر قرار داد»

گلشن از سمت جنوب به جاده دماوند و جنگل سرخه حصار، از سمت غرب به تهرانپارس و از سمت شرق به حکیمیه ، از سمت جنوب و جنوب غرب به محله جوادیه ختم می شود.

کلید نشان با عنوان کلید سازی سیار و شبانه روزی در تمام نقاط تهران یعنی چهار جهت اصلی تهران بصورت کلید سازی شبانه روزی شمال تهران، کلید سازی شبانه روزی غرب تهران، کلید سازی شبانه روزی شرق تهران، کلید سازی شبانه روزی جنوب تهران آماده ارائه خدمات بصورت تخصصی و حرفه ای در سریعترین زمان ممکن و با کمترین قیمت آماده ارائه خدمات می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonبرای تماس اینجا کلیک کنید