09331332053

با ما در ارتباط باشید

24/7

تمام ساعت های شبانه روز

کلید سازی تهرانسر

کلید سازی تهرانسر, قفل سازی تهرانسر

در روزمرگی هر شخصی نیازهای اساسی برای دریافت یکسری خدمات می باشد. یکی از مهمترین نیازهای مردم دریافت خدمات یک متخصص کلید سازی و قفل سازی می باشد. در محله تهرانسر، خدمات کلید سازی حرفه ای و قابل اعتمادی توسط کلید نشان برای شهروندان عزیز فراهم شده است. این خدمات به صورت شبانه روزی و سیار، با بهترین کیفیت ارائه می شوند تا نیازهای کلید سازی و قفل سازی شما عزیزان را به خوبی برآورده کنیم. از جمله خدماتی که در تهرانسر توسط تیم کلید نشان ارائه می گردد، می توان به کلید سازی و قفل سازی سیار اشاره کرد. این خدمت در هر زمان و در هر مکان محله تهرانسر در دسترس است و فرد مورد نظر با تماس با شماره 09331332053 می تواند خدمات ما را در کمترین زمان ممکن دریافت کند. همچنین، تعمیر قفل نیز یکی از دیگر خدمات مهم کلید سازی تهرانسر توسط تیم کلید نشان است. با دسترسی به متخصصین حرفه ای در این حوزه، امکان تعمیر قفل های خراب یا آسیب دیده وجود دارد و به این ترتیب، نیازمندی های امنیتی شما به بهترین شکل ممکن برآورده خواهند شد.

برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی کلید نشان با شماره تماس 09331332053 در ارتباط باشید.

بی شک شما نیز کلیدی گم کرده اید, قفل منزل شما خراب شده است یا مواردی که نیاز به دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی دارید که می توانید با ارتباط با کلید نشان از این خدمات بهره ببرید.

کلید سازی مرزداران

خدمات کلید سازی تهرانسر

  • باز کردن قفل انواع درب اماکن و درب منازل شامل قفل درب های ضد سرقت , قفل های حرفه ای, چوبی , محوطه و انبار ها و …
  • باز کردن درب انواع اتومبیل و سوییچ انواع خودرو , قفل فرمان , پدال و سایر موارد
  • باز کردن انواع قفل کتابی و آویز
  • باز کردن انواع گاوصندوق
  • ساخت و تعمیر انواع ریموت شامل ریموت درب پارکینگ , اتومبیل , مغازه و …
  • ساخت انواع کلیدهای کامپیوتری و کددار برای انواع مدل های اتومبیل
  • تبدیل و مجهز کردن انواع درب های منازل , ادارات , مغازه ها و … به ریموت کنترل از راه دور
  • فروش و نصب انواع کلید و قفل , دستگیره، مغزی درب، ریموت
همچنین بخوانید :   کلید سازی مرزداران

قیمت کلید سازی تهرانسر

کلید نشان خدمات کلید سازی غرب تهران خود را با بهترین کیفیت و قیمت برای اهالی محله تهرانسر و اطراف محله تهرانسر توسط متخصصین مجرب در کمترین زمان در محل شما ارائه می هد و رضایت شما در الویت ما می باشد تا رضایت خدمات و کیفیت متخصصین ما بر شما تاثیرگذار باشد. برای دریافت خدمات کلید نشان می توانید با شماره 09331332053 در ارتباط باشید تا متخصصین ما در کمترین زمان ممکن در محل شما حضور یافته و مشکل شما را رفع کنند.

تمامی خدمات کلید نشان در تمام ساعت های شبانه روز و حتی ایام تعطیل نیز قابل ارائه می باشد. رضایت شما در کیفیت خدمات ما اعتبار برند ما می باشد.

تهرانسر نام محله‌ای در جنوب غرب تهران است که از شمال به بزرگراه شهید لشکری و محله شهرک آزادی و از جنوب به بزرگراه فتح و از شرق به فرودگاه مهرآباد و محله شهرک آسمان و از غرب به بزرگراه آیت الله مهدوی کنی و محله شهرک استقلال و شهرک دریا محدود شده‌است. محله تهرانسر در منطقه ۲۱ شهرداری تهران واقع است.

در گذشته به‌خصوص در دوران سلطنت سلسله قاجار محدوده تهرانسر کنونی و نواحی اطراف آن جزو شکارگاه‌های سلطنتی محسوب می‌شده‌است. همچنین وجود چشمه‌ای در اطراف اتوبان آزادگان در نزدیکی شهرک فاطمة الزهرا کنونی باعث مهم‌تر شدن این منطقه بوده‌است. در اوایل قرن سیزدهم و در زمان سلطنت احمد شاه قاجار شخصی بنام خلیل معنوی خواستار خرید چشمه می‌شود و با پرس و جو متوجه می‌شود که این چشمه به شخصی به نام فرمانفرما از نوادگان ناصرالدین شاه تعلق دارد، خلیل معنوی با پرداخت حدود ۱۳ هزار تومان آن چشمه را از او خریده و با ساخت خانه‌هایی در اطراف آن و ساکن کردن چندین خانواده از اهالی همدان و تویسرکان در آنجا، آن ناحیه را تبدیل به روستایی به نام سلیمان خانه می‌کند. او با پرداخت حقوق به ساکنان روستا از آن‌ها می‌خواهد که بر روی زمین‌های اطراف کشاورزی کنند و با این کار خود را مالک تمام نواحی اطراف آن چشمه می‌کند.

بعد از مدتی در حدود سال ۱۳۳۱ هجری شمسی شرکت تعاونی کارمندان شرکت نفت برای ساخت منازل مسکونی برای کارکنان این شرکت، این ناحیه را انتخاب کرده و بعد از مذاکره با معنوی حدود یک میلیون مترمربع از زمین‌ها را خریداری و شروع به ساخت و ساز می‌نماید و نام این محدوده را تهرانسر می‌گذارد.

همچنین بخوانید :   کلید سازی پونک

در دهه ۵۰ شهرک هواپیمایی احداث شد و همچنین در سال ۶۰ محله خیابان فجر و خیابان گلناز و قسمت جنوبی بلوار اصلی جهت ساخت خانه‌های تعاونی به پرسنل کارخانه‌های جنرال؛ الیاف؛ زیمنس و ارج و… اعطا گردید. در سال ۶۳ شهرک دریا برای کارکنان نیروی دریایی ارتش شکل گرفت.

کلید سازی سیار تهرانسر

کلید سازی سیار تهرانسر
ارائه خدمات کلید سازی سیار و شبانه روزی در تمام نقاط محله تهرانسر تهران توسط تیم متخصصین کلید نشان

با ظهور فناوری های نوین، روش های متنوعی برای ارائه خدمات کلید سازی به مشتریان در محله تهرانسر وجود دارد. یکی از این روش ها، کلید سازی سیار تهرانسر است که به صورت حرفه ای و با استفاده از تجهیزات پیشرفته در هر نقطه از تهرانسر، به مشتریان خدمات با کیفیتی ارائه می دهیم. کلید سازی سیار تهرانسر توسط تیم کلید نشان با انعطاف پذیری بالا و قدرت درک مدام نیازهای مشتریان، به راحتی می تواند در هر ساعت از شبانه روز به صورت تمام عیار و در هر نقطه و زمانی در تهرانسر ارائه شود.

از جمله خدماتی که کلید سازی سیار تهرانسر ارائه می دهد، قابلیت ساخت و تعمیر انواع کلیدهای معمولی و همچنین کلیدهای امنیتی و مجهز به رمزگذاری است. با استفاده از این خدمات، مشتریان می توانند تا در لحظه به رفع نیاز خود درباره کلید های خود بپردازند و اطمینان حاصل کنند که کلیدهایشان با استانداردهای امنیتی کامل توسط متخصصین کلید نشان تولید شده اند. همچنین، این روش باعث می شود که مشتریان نیاز به حضور در فروشگاهی معمولی نداشته باشند و تمام خدمات کلید سازی را به صورت حرفه ای و مطمئن درب منزل یا محل کار خود دریافت کنند.

کلید سازی شبانه روزی تهرانسر

شرکت‌هایی که فعالیت‌های خود را در شبانه‌روز ادامه می‌دهند، نیازمند خدمات کلیدسازی شبانه‌روزی هستند. این خدمات از جمله خدماتی است که شرکت تهرانسر ارائه می‌دهد. یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های ارائه دهنده‌های خدمات کلیدسازی شبانه‌روزی تهرانسر با سایرین، تجربه و تکنولوژی مذهبی ارائه شده توسط این شرکت است. همچنین، تهرانسر از جدیدترین و به‌روزترین تکنولوژی‌های کلیدسازی استفاده می‌کند تا به مشتریان خود خدماتی با کیفیت و ایمن ارائه کند.

همچنین بخوانید :   کلید سازی شهران

با ارائه خدمات کلیدسازی شبانه‌روزی تهرانسر، شما می‌توانید به راحتی از خدمات ما در هر زمانی که نیاز دارید استفاده کنید. نه تنها در شبانه‌روز، بلکه در تمام ساعات ایمن و استفاده‌کننده از امکانات ویژه ما خواهید بود. امنیت در ارائه خدمات ما از اولویت‌های ماست و تیم ما آماده است تا در هر زمانی که نیاز داشته باشید، به شما همراهی کند. با تماس با ما، می‌توانید به راحتی از مزایای خدمات کلیدسازی شبانه‌روزی تهرانسر بهره‌برده و به آرامش خاطر کلید‌های سالم و با کیفیت دست‌یابید.

قفل سازی تهرانسر

در منطقه تهرانسر، قفل سازی یکی از خدمات امنیتی حیاتی است که به صورت 24 ساعته در دسترس مردم قرار دارد. با افزایش نیاز به امنیت و حفاظت در این منطقه، تعدادی از کلید سازان کلید نشان در تهرانسر فعالیت خود را در این حوزه از سال های زیادی آغاز کرده‌اند. این کلید سازان متخصص و مجرب کلید نشان با استفاده از تجهیزات و تکنولوژی های پیشرفته، قفل های امنیتی از جمله قفل های الکترونیکی و بیومتریک را نصب و تعمیر می کنند. بدین ترتیب، ساکنان این منطقه اطمینان حاصل می کنند که خانه و محل کارشان به بهترین شکل ممکن در برابر سرقت و تهدیدات امنیتی محافظت می شود.

علاوه بر نصب و تعمیر قفل های امنیتی، کلید سازان تهرانسر خدمات دیگری نیز ارائه می دهند. این شامل خدمات درب و پنجره، مداربسته، آژیر و سیستم های اعلام سرقت می باشد. با توانایی در تعمیر همه ی این دستگاه ها، کلید سازان تهرانسر به مردم این منطقه امکان می دهند که در مسائل مربوط به امنیت خانه و محل کار خود راحتی و اطمینان را تجربه کنند. با توجه به اهمیت امنیت در زندگی روزمره، قفل سازی تهرانسر به یکی از نیازهای اساسی اهالی این منطقه تبدیل شده است.

برای دریافت انواع خدمات کلید سازی و قفل سازی در محله تهرانسر بصورت سیار و شبانه روزی می توانید با شماره 09331332053 در ارتباط باشید تا متخصصین کلید نشان در کمترین زمان در محل شما آماده شوند.

نظرتان را بنویسید

درباره کلید نشان

کلید سازی کلیدنشان یکی از قدیمی ترین و معروفترین کلیدسازی های سیار و شبانه روزی در تمام نقاط تهران می باشد که دارای بیش از 40متخصص دارد که بصورت تخصصی تمام خدمات کلید سازی، قفل سازی برای منازل، ساختمانهای اداری و تجاری، خودروهای سواری و موتورسیکلت ها ارائه می دهد و دارای بیش از 2دهه سابقه فعالیت را دارا می باشد.

آخرین مطالب